shop franchise truffleat 4

פרק 2: סוגי הזיכיונות הרבים

הסוגים הרבים של זיכיונות

בעלות על עסק משלך היא הישג גדול עבור כמעט כל מי שניסה אי פעם להצליח בעסקים או בשיווק. עם זאת, אם אתה לא חושב שאתה חכם מספיק או אפילו לא רוצה לנסות להקים חברה משלך מהיסוד אז אפשרות אחת שתמיד יש לך היא להתחיל עם חברה עם זיכיון. יש הרבה דברים נהדרים בלהתחיל עם זיכיון של חברה פופולרית, אבל הדבר הטוב ביותר בזה הוא שתקבל את כל העזרה שאתה צריך אם הזיכיון שלך מתחיל להחליק ולהיכשל. יתר על כן, רוב הסיכויים שתקבל הכשרה נאותה לפני שתתחיל אפילו עם זיכיון, כך שלמעשה תהיה מוכן לדרך ארוכה ומוצלחת לפניך.

עם זאת, בכל מקרה, זיכיונות הם דרך מצוינת לנהל עסק משלך ובעצם להיות הבעלים שלו. עם זאת, אם אי פעם חשבת על בעלות על זיכיון אז כנראה הדבר הראשון שעלה בדעתך היה איך תוכל לשלם על זה. להיפך, עם זאת, המחשבה הראשונה שלך לא צריכה להיות על איך תשלם עבור הזיכיון, אלא על איזה סוג של זיכיון אתה רוצה להתחיל. הנה כמה הצעות לזיכיונות שאפשר להשיג בקלות בעולם העסקים התאגידי.

מסעדות אוכל מהיר

כנראה שתמיד יהיה מקום ריק איפשהו ברחבי הארץ או בעולם שבו מסעדת מזון מהיר תוכל להתאים. אחד הדברים שהופכים את ההזדמנויות של מסעדות מזון מהיר לרעיון נהדר הוא העובדה שאתה מסוגל להרוויח במהירות. למרות שזה לא יכול להיות בשנה הראשונה של הבעלות על הזיכיון (למרות שזה יכול להיות טוב מאוד בשנה הראשונה) רוב הסיכויים שלא תצטרכו ללכת כל כך רחוק בשנה הראשונה כדי לממש רווח. חלק מהזיכיונות המצליחים ביותר שכנראה כבר ניחשתם הם מסעדת מקדונלד'ס ומסעדת המזון המהיר של וונדי.

זיכיונות לאספקת משרד

סוג מעניין אחד של זיכיון שיאפשר לכם להצליח הוא חנות לציוד משרדי. למרות שאתה לא צריך לרכוש חנות גדולה לציוד משרדי כמו סטייפלס כדי להצליח, יש הרבה חנויות אספקה קטנות יותר המתמחות בדברים משרדיים, עסקים נייחים וחתיכות קטנות של רהיטים כמו שולחנות מחשב וכיסאות. חנויות לציוד משרדי בהחלט נחוצות בכל רחבי הארץ וזו הסיבה שזה הופך אותן להזדמנות נהדרת לזיכיון!

מצד שני, יש הרבה חברות זכיינות אחרות להתעסק איתן אם אתה לא רוצה להקים מסעדת מזון מהיר או חנות לציוד משרדי משלך. זיכיון של חנות סופגניות, כמו זו שנרכשת מ – Dunkin' Donuts או Krispy Kreme, יכול גם הוא להצליח מכיוון שאנשים רבים כבר אוהבים את מוצרי סופגניות הבוקר שהם מציעים! בסך הכל, עם זאת, יש שפע של הזדמנויות זיכיון לבחירה, אבל זה פשוט לוקח קצת שיעורי בית כדי לקבוע איזה יהיה מוצלח!

חברות זכיינות פופולריות

בעלות על זיכיונות בארצות הברית היא רק דרך אחת לגייס הון לעצמך ולעסק שלך. יש כל מיני סיבות למה כדאי להשקיע בזיכיון בכוחות עצמם, ובהחלט יש כמה זיכיונות פופולריים בארצות הברית. אם אי פעם רצית לדעת מה נדרש כאשר בבעלותך זיכיון של חברה מסוימת אז הנה המידע הדרוש לך. הנה שאלת טריוויה שאתה יכול לקחת הביתה למשפחה שלך, אם כי: איזה זיכיון כבר מדורג #1 פעמים רבות? סביר להניח שתוכלו לנחש מה זה, ואם חשבתם על מסעדת מקדונלד'ס, צדקתם בדיוק. היו כמה פעמים שבהן מקדונלד'ס דורגה במקום הראשון בקטגוריית המזון שבו היא הוצבה, אבל הנה כמה עובדות מעניינות אחרות על בעלות על זיכיון של מקדונלד'ס:

זכיינות מקדונלד'ס

האם ידעתם שיש יותר מ -11,000 סניפים של מקדונלד'ס בכל רחבי ארצות הברית? ואכן, מקדונלד'ס חוותה צמיחה עצומה ברמת המסעדה במשך עשרות שנים והיא יצרה למעשה עולם מלא בדמויות של מק – נגיסי עוף, ביג מק ורונלד מקדונלדס. אבל למעשה קל לראות מדוע בעלות על זיכיון במקדונלדס היא פופולרית, ולמעשה היא לא יקרה כמו שכולם חשבו. על מנת שיהיה לזכיין מקדונלד'ס הדבר היחיד שנדרש מהזכיין הוא שווי נזילות במזומן של כ -100,000 דולר. בנוסף, דמי הזיכיון על בעלות על מקדונלד'ס נקבעים על כ -45,000 דולר וסך ההשקעה שיש להשקיע בעת יצירת מסעדת זכיינות של מקדונלד'ס בסך הכל הוא בין חצי מיליון דולר למיליון וחצי דולר!

מצד שני, בעלות על מסעדת זכיינות של מקדונלד'ס בהחלט שווה את ההזדמנות, וזו הסיבה שזכיינים רבים רואים בה הזדמנות פז. בהתחשב בעובדה שזיכיונות רבים של מקדונלד'ס מרוויחים יותר ממיליון דולר בשנה, זכיינות של מקדונלדס מתחת לחגורה שלך עשויה להיות בדיוק מה שאתה צריך. עם זאת, בתמורה, היו מוכנים לשלם דמי תמלוגים כבדים למטה מקדונלד'ס, שכיום עומד על כ -12%!

בורגר קינג זה הרבה יותר

אולי תופתעו לגלות, עם זאת, שכשזה מגיע לבעלות על זיכיון, בורגר קינג הוא יותר בכל מקום. דמי הזכיינות הם יותר, סך כל השקעת הזכיינות הוא יותר, אבל הדבר היחיד שפחות הוא למעשה דמי התמלוגים, שהם רק כחמישה אחוזים! מי היה מאמין שבעלות על בורגר קינג, לעומת זאת, תהיה יקרה יותר מזכיינית של מקדונלדס? למעשה, זיכיון בורגר קינג עולה בערך פי שניים ממה שזכיין של מקדונלדס נדרש כדי שיהיה זמין ולשלם.

עם זאת, אלה שני הזיכיונות הפופולריים ביותר ברחבי ארצות הברית. חברת מקדונלד'ס בהחלט סוחפת את הכסף, אבל ההשוואה מול יריבתה למסעדת המזון המהיר, בורגר קינג, מעניינת גם היא!