פרק 11: פתיחת זיכיון לחנות כמהין

פתיחת זיכיון לחנות כמהין

כפי שאולי ניחשתם, יש מספר רב של הזדמנויות זיכיון זמינות לכולם להיות מעורבים בהן. תארו לעצמכם את אינספור המסעדות, החנויות והקמעונאים ברחבי ארצות הברית, בשילוב עם המספר העצום של זיכיונות ברחבי העולם. תופתעו ממספר הזיכיונות העצום שיכול להתקיים במדינה אחת. הידעת שיש כיום יותר מ -11,000 מסעדות זכיינות של מקדונלד'ס בארצות הברית לבדה, עם מספר דומה או אפילו גדול יותר במדינות אחרות? בעלות על זיכיון הפכה לרעיון פופולרי להפליא, שני רק לבעלות או ליצירת חנות משלך מאפס. ישנם סוגים שונים של זיכיונות זמינים, כולל זיכיונות ביתיים לארוחת בוקר, זיכיונות מסעדות מזון מהיר, זיכיונות קמעונאיים ואפילו זיכיונות חנות כמהין שניתן להתחיל בעצמם.

זיכיון לחנות כמהין הוא הזדמנות מרתקת וייחודית. לזיכיונות רבים של חנויות כמהין יש עלויות סטארט – אפ של יותר מ -200,000 דולר. למרות שזה אולי נראה כמו דרישה כספית משמעותית, זה סביר יחסית בהשוואה להזדמנויות זיכיון אחרות, במיוחד בהתחשב בענקי הקפה והסופגניות הגדולים יותר כמו דאנקןדונאטס. לדוגמה, עלויות הסטארט – אפ לפתיחת בית קפה גלוריה ז'אן, חברת קפה ידועה, נעות בין 300,000 $ ל -515,000 $, מה שהופך אותו לחריג ולא לנורמה.

בהתחשב בביקוש למוצרי מזון איטלקיים בקרב מיליוני אמריקאים ואנשים ברחבי העולם המסתמכים עליהם כדי ליצור מתכונים, התשואות מבעלות על זיכיון כמהין איטלקי בהחלט שוות את ההשקעה. בנוסף, בעלות על זיכיון של חנות כמהין או כל זיכיון אחר מספקת את היתרון של קבלת תמיכה ממטה החברה כדי לסייע באתגרי ההפעלה הראשוניים. תמיכה זו כוללת סיוע בשינוי סידורי הישיבה, מיקור כמהין מספקים שונים וטיפול בשאלות נפוצות אחרות המתעוררות בהפעלת זיכיונות כמהין.

בסך הכל, בהחלט כדאי לשקול לפתוח זיכיון לחנות כמהין בשכונה שלכם. עם מגוון רחב של זיכיונות חנות כמהין זמין, זה לא צריך להיות קשה מדי למצוא חנות שמתאימה להעדפות שלך.