המצגת שלנו

שלום, אני רוברטו אוגוליני,

מייסד חברת Truffleat SRL הפועלת כבר יותר מ -10 שנים במסחור של כמהין טריות ומוצרים איטלקיים איכותיים ובלעדיים, עם ובלי כמהין.

שוק הכמהין פורח, עם מגמת צמיחה של לפחות 12% בשנה. החברה שלנו עוסקת באספקת מוצרי גסטרונומיה לערוצי הורקה וקמעונאות: תבלינים, מלח, רטבים, חטיפים, שמן זית כתית מעולה, פסטה, עם ובלי כמהין.

באיטליה, ידוע שלכל אזור יש אוצרות משלו בזכות המטבח שלו. כל מרכיב חשוב, לא רק השף וסבתו! הלכתי בעצמי בחיפוש אחר אוצרות אלה, בזה אחר זה, על ידי פגישה אישית עם כל מפיק, טעימה של כל מוצר כדי להעיד על טובו, ולאחר מכן יצירת שלושת הקווים הבלעדיים שאני עומד להציג בפניכם.

יוצר באיטליה

המותגים שלנו

אנו מציעים שלושה קווים של מצוינות איטלקית, הראשונה מוקדשת לאוהבי כמהין "TRUFFLEAT LINE", השניה לאלה שמתלהבים מהמטבח האיטלקי המצטיין "UGOLINI LINE" והשלישית "CAVIAREAT LINE" לאלו שאוהבים קוויאר.

9241 sale grigio di guerande e tartufo nero pregiato truffleat 5

קו TRUFFLEAT

נקודת המפגש של חובבי הכמהין

מוצרי טראפל בלעדיים, 100% איכות, טראפלס טריים ומשתכרים הנמכרים לפי קילו. חברתנו שולחת טראפלס טרי באמצעות שליח DHL, ארוזים בקפידה בהתאם לרשת הטריות. מתויג עם ערבות לאיכות ומקור.

8886 pesto rosso bio ugolini gourmet 8

קו אוגוליני

הגורמה האיטלקי המסורתי הבלעדי

מגוון רחב של 100% מוצרים איטלקיים, שנבחרו בקפידה על בסיס האיכות והמוזרויות הייחודיות שלהם, שהוכנו בהתאם למסורת האזורית.

caviale caviareat

קו CAVIAREAT

טעימה מהקוויאר

לטעום קוויאר זה כמו להאזין לסיפור מסתורי מהימים העמוקים ביותר. זהו מעדן נפלא שנולד מהמים הטהורים ביותר ואחד ממרכיבי הגורמה הנחשקים ביותר, הן על ידי שפים והן על ידי חובבי אוכל משובח בכל רחבי העולם, הודות לציר הבוהק המדהים שלו וטעמו העדין והמעודן.